iLenta Меню

Представлено оновлений кнопковий телефон Nokia 220

27 квітня 2024, 00:55 | Roter [770]
Ще одна модель кнопкового телефону Nokia отримала оновлення. На цей раз виробник «освіжив» Nokia 220.
Представлено оновлений кнопковий телефон Nokia 220

Однією з відмінностей став новий зовнішній вигляд — корпус став прямокутнішим, а простір біля клавіш значно скоротився.

Минула модель надійшла у продаж у 2019 році. Її особливістю стала підтримка мереж зв'язку 4G. Аналогічна можливість є й у оновленої версії. У 4G може працювати обидві сім-карти. Також підтримується функція VoLTE. Крім того, телефон працює з Bluetooth 5.0.

Nokia 220 отримав IPS-екран діагоналлю 2,8 дюйма. Для роботи телефону використовується 64 МБ оперативної пам'яті, а для зберігання даних — 128 МБ. Користувачі можуть додати картки пам'яті MicroSD.

У телефоні встановлено USB-C роз'єм, через який можна передавати дані або заряджати пристрій. Усередині знаходиться акумулятор ємністю 1450 мАг — це на 250 більше, ніж у попередній версії. У систему телефону додали FM-радіо, музичний плеєр. У минулій моделі були вбудовані ігри, у тому числі Змійка. Чи з'являться вони в оновленні, не уточнюється.

У продаж Nokia 220 надійде 28 квітня, повідомляє ITHome. Телефон можна буде придбати у Китаї. Ціна починається від 299 юанів ($41).

Джерело: ithome

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Смартфони

Google Pixel 11 отримає модем виробництва MediaTek
Google Pixel 11 отримає модем виробництва MediaTek
05 жовтня 2025, 20:06 | Roter
У мережі з'явилися перші відомості про майбутній смартфон Google Pixel 11, і вони стосуються модему, який планує Google використовувати в новому поколінні смартфонів.
Докладніше...
 
Представлено тачфон із сенсорним дисплеєм HMD Touch 4G
Представлено тачфон із сенсорним дисплеєм HMD Touch 4G
05 жовтня 2025, 15:06 | Bazelas
Компанія HMD Global представила новий пристрій під назвою HMD Touch 4G, що поєднує риси сучасних сенсорних смартфонів та класичних мобільних телефонів з кнопками.
Докладніше...
 
Представлено захищені смартфони Doogee Fire 5 Pro та Fire 5 Ultra
Представлено захищені смартфони Doogee Fire 5 Pro та Fire 5 Ultra
05 жовтня 2025, 13:06 | Roter
Виробник захищених смартфонів Doogee анонсував випуск смартфонів Fire 5 Pro та Fire 5 Ultra.
Докладніше...
 
Caviar випустила люксові iPhone 17 Pro та 17 Pro Max з колекції Victory
Caviar випустила люксові iPhone 17 Pro та 17 Pro Max з колекції Victory
05 жовтня 2025, 08:07 | Roter
Компанія Caviar представила нову колекцію люксових смартфонів Victory Collection, створену на базі iPhone 17 Pro та 17 Pro Max.
Докладніше...
 
Названо 10 найпотужніших Android-смартфонів
Названо 10 найпотужніших Android-смартфонів
04 жовтня 2025, 23:08 | Roter
Бенчмарк AnTuTu опублікував вересневий рейтинг найпродуктивніших Android-смартфонів.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.