iLenta Меню

Xiaomi випустила планшети Pad 7 і 7 Pro — обидва з екранами 144 Гц

30 жовтня 2024, 08:07 | Roter [862]
Компанія Xiaomi представила серію планшетів Xiaomi Pad 7, яка включає дві моделі: базову Xiaomi Pad 7 та потужну Xiaomi Pad 7 Pro.
Xiaomi випустила планшети Pad 7 і 7 Pro — обидва з екранами 144 Гц

Обидві отримали екрани діагоналлю 11,2 дюйма з роздільною здатністю 3.2K та частотою оновлення 144 Гц. Базовий планшет є оптимальним для повсякденних завдань, а Pro-варіант призначений для ресурсоємних застосунків та професійного використання.

Xiaomi Pad 7 оснащений процесором середнього рівня Snapdragon 7+ Gen 3, розрахованим на стабільну роботу під час виконання стандартних завдань. Екран пристрою має яскравість 600 ніт, завдяки чому зображення залишається чітким навіть при яскравому освітленні. Роздільна здатність камери — 13 Мп.

Акумулятор ємністю 8850 мА·год підтримує швидке 67-ватне підживлення. Зарядки, за словами компанії, вистачає на день роботи. Планшет доступний у варіантах з 8 або 12 ГБ оперативної пам'яті та 128 або 256 ГБ внутрішнього простору.

Xiaomi Pad 7 Pro пропонує більш продуктивне залізо: модель працює на процесорі Snapdragon 8s 3 Gen, оптимізованому для багатозадачності та графічно складних програм. Завдяки системі HyperCore, яка тісно інтегрує софт та апаратну начинку, планшет обробляє завдання плавніше та швидше, навіть при високому навантаженні.

У планшеті встановлено аналогічний акумулятор на 8850 мА·год. Оперативної пам'яті може бути 8 чи 12 ГБ, а обсяг сховища — 128, 256 чи 512 ГБ. Камера пристрою 50-мегапіксельна.

Обидві моделі працюють на операційній системі HyperOS 2.0, яка адаптована для роботи з офісними програмами та підтримує режим багатозадачності, як на ПК. Вбудовані програми, включаючи WPS Office та CAJViewer, дозволяють працювати з документами та таблицями, а функція «супердокумент» підтримує файли з програм Apple, таких як Keynote та Pages. Планшети також інтегруються з іншими пристроями, такими як смартфони та комп'ютери, що робить обмін інформацією між пристроями зручнішим.

Екрани обох моделей мають співвідношення сторін 3:2, що виробник називає золотим стандартом для роботи. Дисплей отримав захист від відблисків за рахунок нанопокриття, яке знижує відблиски на 65% і допомагає очам менше втомлюватися. Підтримка роботи зі стілусом дозволяє використовувати планшет для рукописних нотаток та малювання.

Обидві моделі можуть додатково комплектуватись клавіатурою з регульованим кутом нахилу від 0 до 124 градусів. Вона оснащена 64-клавішним підсвічуванням та кнопками як у ноутбука, а також міцним покриттям, стійким до забруднення та стирання.

Обидві моделі Xiaomi Pad 7 вже доступні у Китаї. Вартість базової версії стартує від 1999 юанів (≈$280), а Pro-варіанту — від 2499 юанів (≈$350).

Джерело: fonearena

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Планшети

Samsung Galaxy Tab S12 Ultra показали на якісних рендерах: розкрито дизайн нового флагманського планшета
Samsung Galaxy Tab S12 Ultra показали на якісних рендерах: розкрито дизайн нового флагманського планшета
17 липня 2026, 11:08 | Bazelas

У мережі з'явилися нові CAD-рендери майбутнього флагманського планшета Samsung Galaxy Tab S12 Ultra, які не лише демонструють його зовнішній вигляд, а й розкривають низку технічних деталей. Інформація ґрунтується на витоку, опублікованому виданням Smartphone Checker спільно з авторитетним інсайдером OnLeaks, прогнози якого неодноразово підтверджувалися напередодні офіційних анонсів Samsung.

Докладніше...
 
iPad mini може отримати OLED і новий дизайн — що відомо про найбільше оновлення компактного планшета Apple
iPad mini може отримати OLED і новий дизайн — що відомо про найбільше оновлення компактного планшета Apple
17 липня 2026, 08:07 | Bazelas

Компанія Apple готує помітне оновлення компактного iPad mini, яке може стати одним із найважливіших за всю історію цієї лінійки. За попередньою інформацією, нове покоління планшета отримає OLED-дисплей замість традиційної IPS LCD-панелі.

Докладніше...
 
Samsung готує One UI 9: майже 100 смартфонів і планшетів Galaxy можуть отримати Android 17
Samsung готує One UI 9: майже 100 смартфонів і планшетів Galaxy можуть отримати Android 17
15 липня 2026, 08:07 | Oleksandr Bazanov

Samsung розпочала підготовку одного з найбільших оновлень своєї мобільної екосистеми. Йдеться про оболонку One UI 9, створену на базі Android 17. Бета-версія програмного забезпечення вже стала доступною власникам окремих моделей серії Galaxy S26, а стабільний реліз поступово наближається.

Докладніше...
 
Новий iPad mini отримає OLED, але Apple готує несподіваний компроміс
Новий iPad mini отримає OLED, але Apple готує несподіваний компроміс
14 липня 2026, 23:07 | Bazelas

Apple готує одне з найбільших оновлень компактного iPad за останні роки. Наступне покоління iPad mini, яке неофіційно називають iPad mini 8, має перейти з традиційного LCD-дисплея на OLED-панель. Проте довгоочікуваний екран може отримати обмеження, яке навряд чи сподобається найвимогливішим користувачам.

Докладніше...
 
Samsung Galaxy Tab S12+ вперше показали на реальному фото до офіційного анонсу
Samsung Galaxy Tab S12+ вперше показали на реальному фото до офіційного анонсу
11 липня 2026, 12:08 | Bazelas
Samsung продовжує готуватися до презентації нового покоління планшетів. Однією з наступних новинок компанії стане Galaxy Tab S12+, який уже пройшов сертифікацію в південнокорейському регуляторному органі Safety Korea. Завдяки цьому в мережі з'явилося перше реальне зображення майбутнього пристрою.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.