iLenta Меню

Apple може впровадити панелі LG Tandem OLED в iPhone 2028 року

28 серпня 2025, 14:06 | Roter [825]
Нові iPad Pro від Apple оснащені дисплеями Tandem OLED, які в основному постачає компанія LG Display.
Apple може впровадити панелі LG Tandem OLED в iPhone 2028 року

Південнокорейський виробник вже деякий час намагається переконати Apple використовувати ту саму технологію і в майбутніх iPhone. Поки домовленості не досягнуто, але, згідно зі свіжим звітом, Apple може впровадити панелі Tandem OLED в iPhone 2028 (ймовірно, це буде лінійка iPhone 20 — або компанія вибере римське позначення XX).

LG активно просуває цю ідею, адже у разі згоди Apple компанія зможе стати або ексклюзивним постачальником дисплеїв для iPhone 2028, або значно збільшити свою частку в порівнянні з Samsung Display, другим основним партнером Apple у цій сфері. У LG володіє 348 патентами, пов'язаними з Tandem OLED.

Технологія Tandem OLED передбачає накладання двох шарів OLED один на одного. Такий підхід підвищує яскравість, збільшує термін служби екрану та одночасно покращує енергоефективність.

Раніше повідомлялося, що Apple розглядає цю технологію, але у випадку з iPhone компанія хоче використовувати двошарову структуру тільки для синіх субпікселів, залишивши червоні та зелені в одному шарі. Такий підхід у галузі називають «спрощеним тандемом» — він дешевший у виробництві та допомагає уповільнити деградацію саме синіх субпікселів.

Джерело: gizmochina

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Планшети

Xiaomi назвала моделі для «скляного» HyperOS 4: у списку є навіть старі флагмани
Xiaomi назвала моделі для «скляного» HyperOS 4: у списку є навіть старі флагмани
20 серпня 2026, 21:07 | Roter

Xiaomi почала розкривати подробиці про одну з найпомітніших змін у HyperOS 4 — новий інтерфейс Soft Light Glass із напівпрозорими панелями, розмиттям фону та інтерактивними світловими ефектами.

Докладніше...
 
HONOR Pad 20 Pro представлено офіційно: 165 Гц, Snapdragon 8s Gen 4 і велика батарея
HONOR Pad 20 Pro представлено офіційно: 165 Гц, Snapdragon 8s Gen 4 і велика батарея
19 серпня 2026, 19:07 | Anton Petrov

HONOR розширила лінійку великих Android-планшетів моделлю Pad 20 Pro, яка за характеристиками розташовується нижче флагманської серії MagicPad, але помітно виходить за межі звичайного пристрою для відео та вебсерфінгу. Новинка отримала 12,1-дюймовий дисплей із частотою до 165 Гц, продуктивний Snapdragon 8s Gen 4, акумулятор на 10 100 мА·год та програмний режим, що перетворює інтерфейс Android на подобу робочого столу ПК.

Докладніше...
 
Samsung Galaxy Tab S12 Ultra вперше показали на зображенні перед презентацією
Samsung Galaxy Tab S12 Ultra вперше показали на зображенні перед презентацією
19 серпня 2026, 10:07 | Oleksandr Bazanov
Samsung, судячи з усього, готується найближчим часом представити флагманські планшети Galaxy Tab S12 Ultra та Galaxy Tab S12+. Очікується, що презентація може відбутися на початку вересня — приблизно в ті самі строки, коли компанія представила попереднє покоління флагманських планшетів.
Докладніше...
 
Apple залишила в macOS Tahoe 26.7 сліди iPhone Ultra, AirPods з камерами та нових Mac
Apple залишила в macOS Tahoe 26.7 сліди iPhone Ultra, AirPods з камерами та нових Mac
18 серпня 2026, 13:07 | Bazelas

Apple, схоже, ненавмисно розкрила значну частину своєї майбутньої продуктової лінійки. У release candidate macOS Tahoe 26.7, який компанія передала розробникам 17 серпня, виявили внутрішні кодові назви ще не представлених iPhone, Mac, iPad, AirPods і пристроїв для розумного дому. Деякі згадки вже зустрічалися в попередніх витоках, але інші з’явилися вперше.

Докладніше...
 
Серія планшетів Samsung Galaxy Tab S12 з’явилася в базі Google напередодні анонсу
Серія планшетів Samsung Galaxy Tab S12 з’явилася в базі Google напередодні анонсу
17 серпня 2026, 18:06 | Oleksandr Bazanov
Планшети Samsung Galaxy Tab S12 продовжують з’являтися в офіційних базах сертифікації, що свідчить про наближення їхнього повноцінного запуску. Після сертифікації Bluetooth SIG одразу кілька моделей нової серії виявили в переліку підтримуваних пристроїв Google Play Console.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.