Samsung випустила One UI 5.1 для Galaxy Tab S8, Tab S8+ та Tab S8 Ultra
Зараз апдейт став доступним одразу для трьох планшетів. Galaxy Tab S8 отримав прошивку під номером X700XXU3BWB4, Galaxy Tab S8+ — під номером X800XXU3BWB4, а Galaxy Tab S8 Ultra — під номером X900XXU3BWB4.
Поширення програмного забезпечення стартувало зі Швейцарії та кількох інших країн Європи. Незабаром апдейт стане доступним у всьому світі.
Прошивка важить 1.87 ГБ та містить безліч корисних змін. Наприклад, розробники компанії встановили у систему лютневий патч безпеки, а також додали нові функції та покращені додатки.
Джерело: sammobile
Планшети
Xiaomi почала розкривати подробиці про одну з найпомітніших змін у HyperOS 4 — новий інтерфейс Soft Light Glass із напівпрозорими панелями, розмиттям фону та інтерактивними світловими ефектами.
HONOR розширила лінійку великих Android-планшетів моделлю Pad 20 Pro, яка за характеристиками розташовується нижче флагманської серії MagicPad, але помітно виходить за межі звичайного пристрою для відео та вебсерфінгу. Новинка отримала 12,1-дюймовий дисплей із частотою до 165 Гц, продуктивний Snapdragon 8s Gen 4, акумулятор на 10 100 мА·год та програмний режим, що перетворює інтерфейс Android на подобу робочого столу ПК.
Apple, схоже, ненавмисно розкрила значну частину своєї майбутньої продуктової лінійки. У release candidate macOS Tahoe 26.7, який компанія передала розробникам 17 серпня, виявили внутрішні кодові назви ще не представлених iPhone, Mac, iPad, AirPods і пристроїв для розумного дому. Деякі згадки вже зустрічалися в попередніх витоках, але інші з’явилися вперше.
