iLenta Меню

Представлено планшет із «паперовим» LCD-екраном 60 Гц

25 травня 2024, 18:07 | Roter [461]
Компанія Daylight представила планшет DC1 із незвичайним екраном. Він виглядає як паперовий, хоча всередині встановлена РК-панель. Таку особливість назвали LivePaper.
Представлено планшет із «паперовим» LCD-екраном 60 Гц

Розмір монохромного екрана складає 10,5 дюйма. Дисплей отримав роздільну здатність 1600x1200 пікселів. Його частота оновлення сягає 60 Гц. У Daylight зазначили, що в екрана «надплавне прокручування». Взаємодіяти з контентом, у тому числі писати нотатки та малювати, можна за допомогою стилусу Wacom, який йде в комплекті.

Вдень для перегляду контенту допомагають зовнішні джерела світла, у тому числі сонце, при цьому на дисплеї немає відблисків. Додатково є підсвічування теплих відтінків — синій колір прибрали для зручності очей. Розробники відзначили, що Daylight DC1 придумали, щоб знизити навантаження для зору, а також впоратися з розсіяною увагою під час роботи чи читання.

Усередині встановлено процесор MediaTek Helio G99. Система працює на 8 ГБ оперативної пам'яті. Також пристрій отримав накопичувач на 128 ГБ, є слот для карт пам'яті MicroSD. Для планшета створили операційну систему SolOS на базі Android 13 — з мінімалістичним інтерфейсом. Вона оснащена програмами для нотаток та читання, а також прослуховування подкастів та музики, у тому числі Spotify. Поки що розробники не повідомляють, чи можна встановити інші програми через Play Store. Емність акумулятора — 8000 мАг.

Вартість Daylight DC1 починається від 729 доларів. Постачання за попередніми замовленнями стартують у серпні 2024 року.

Джерело: daylightcomputer

© 2012-2025 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

Планшети

Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
Adobe випустила Premiere для iPhone та iPad
04 жовтня 2025, 13:07 | Bazelas
Програму замінить мобільний редактор Premiere Rush.
Докладніше...
 
Представлено нове покоління рідерів Amazon Kindle Scribe
Представлено нове покоління рідерів Amazon Kindle Scribe
01 жовтня 2025, 10:07 | Roter
Amazon представила нове покоління Kindle Scribe, причому до лінійки увійшли модель з підсвічуванням і без неї, а також перший в історії кольоровий варіант.
Докладніше...
 
Xiaomi випустила планшети Pad 8 та Pad 8 Pro з батареями на 9200 мАг
Xiaomi випустила планшети Pad 8 та Pad 8 Pro з батареями на 9200 мАг
26 вересня 2025, 13:08 | Roter
Разом із флагманськими смартфонами серії Xiaomi 17 були представлені планшети Xiaomi Pad 8 та Pad 8 Pro.
Докладніше...
 
Офіційно представлено бюджетний планшет Samsung Galaxy Tab A11
Офіційно представлено бюджетний планшет Samsung Galaxy Tab A11
23 вересня 2025, 23:07 | Bazelas
Samsung офіційно представила в Індії новий недорогий планшет Galaxy Tab A11, який приходить на зміну Galaxy Tab A9.
Докладніше...
 
Xiaomi представила дорожню карту оновлення HyperOS 3
Xiaomi представила дорожню карту оновлення HyperOS 3
22 вересня 2025, 17:07 | Roter
Компанія поділилася, які пристрої та коли зможуть оновитись до новітньої прошивки.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2025 iLenta. All rights reserved.