Apple повернула собі статус найдорожчої публічної компанії світу, випередивши Nvidia за ринковою капіталізацією. Зміна лідера відбулася на тлі зростання акцій виробника iPhone та помітного падіння котирувань найбільшого постачальника прискорювачів для штучного інтелекту.
Apple планує представити свої перші розумні окуляри вже на конференції WWDC 2027, яка традиційно проходить у червні. Однією з головних особливостей пристрою може стати посилений захист приватності, покликаний відрізнити новинку від розумних окулярів Meta та інших конкурентів.
Перший складаний смартфон Apple, який протягом кількох років у витоках найчастіше фігурував під неофіційною назвою iPhone Fold, у підсумку може вийти на ринок як iPhone Ultra. На користь такого сценарію з'явився ще один аргумент: відомий журналіст Bloomberg Марк Гурман повідомив, що всередині Apple майбутню новинку масово називають саме «Ultra».
Samsung Electronics готується збільшити випуск мікросхем оперативної пам’яті DRAM, які використовуються у смартфонах, комп’ютерах та іншій споживчій електроніці. Компанія планує оптимізувати роботу свого виробничого комплексу у південнокорейському Хвасоні та підняти обсяги виробництва приблизно на 15% уже до кінця 2026 року.
Компанія Seeed Studio представила reTerminal Sticky — компактний електронний блокнот, який може замінити паперові стікери на холодильнику, робочому столі або біля вхідних дверей. Пристрій оснащений енергоощадним екраном на електронному чорнилі, магнітним кріпленням і функцією перетворення голосу на текст.
Новий складаний Galaxy Z Fold8, схоже, став для Samsung значно успішнішим продуктом, ніж компанія очікувала перед його виходом. Через високий попит південнокорейський виробник вирішив переглянути виробничі плани та додатково випустити приблизно мільйон смартфонів.
