MiniLED-телевізори вперше стали популярнішими за OLED-моделі

Про це аналітики розповіли на дослідницькій конференції UBI, що проходила у Сеулі, Південна Корея. Згідно з даними дослідження, в 2024 році обсяг продажів телевізорів з MiniLED екранами становитиме 6,8 млн одиниць, що на 0,4 млн більше щодо прогнозованих продажів OLED-моделей. При цьому ще в 2021 році обсяг OLED на ринку був вищим майже в 3 рази.
Дослідник Мелісса Ванг зазначила, що постачання телевізорів OLED скоротилися на 20,6% у річному обчисленні у 2023 році, тоді як постачання телевізорів MiniLED зросли на 24,7% у річному обчисленні за той же період. Показники продажів телевізорів OLED та MiniLED минулого року склали 5,48 та 4,25 мільйона одиниць відповідно.
Постачання телевізорів MiniLED зростають набагато швидшими темпами, ніж OLED. Згідно з прогнозами, телевізори MiniLED з кожним роком ставатимуть дедалі популярнішими. Хоча очікується, що постачання телевізорів OLED також зростатимуть, до 2028 року їх кількість на ринку може виявитися втричі меншою, ніж телевізорів з конкурентною технологією.
В даний час лідерами в галузі MiniLED-ТВ є такі бренди, як Samsung Electronics, TCL та Hisense. На ринку OLED-телевізорів домінують LG, Samsung і Sony. Портал Elec зазначає, що постачання телевізорів Samsung Electronics відіграють вирішальну роль у формуванні майбутньої частки ринку. Також важливий внесок може зробити і китайська компанія TCL, яка останнім часом випускає велику кількість ТВ з технологією MiniLED.
Джерело: gizmochina
TV




