iLenta Меню

MiniLED-телевізори вперше стали популярнішими за OLED-моделі

03 квітня 2024, 15:07 | Roter [631]
Агентство маркетингових досліджень Luotu Technology прогнозує, що постачання телевізорів MiniLED цього року вперше перевершить постачання OLED TV.
MiniLED-телевізори вперше стали популярнішими за OLED-моделі

Про це аналітики розповіли на дослідницькій конференції UBI, що проходила у Сеулі, Південна Корея. Згідно з даними дослідження, в 2024 році обсяг продажів телевізорів з MiniLED екранами становитиме 6,8 млн одиниць, що на 0,4 млн більше щодо прогнозованих продажів OLED-моделей. При цьому ще в 2021 році обсяг OLED на ринку був вищим майже в 3 рази.

Дослідник Мелісса Ванг зазначила, що постачання телевізорів OLED скоротилися на 20,6% у річному обчисленні у 2023 році, тоді як постачання телевізорів MiniLED зросли на 24,7% у річному обчисленні за той же період. Показники продажів телевізорів OLED та MiniLED минулого року склали 5,48 та 4,25 мільйона одиниць відповідно.

Постачання телевізорів MiniLED зростають набагато швидшими темпами, ніж OLED. Згідно з прогнозами, телевізори MiniLED з кожним роком ставатимуть дедалі популярнішими. Хоча очікується, що постачання телевізорів OLED також зростатимуть, до 2028 року їх кількість на ринку може виявитися втричі меншою, ніж телевізорів з конкурентною технологією.

В даний час лідерами в галузі MiniLED-ТВ є такі бренди, як Samsung Electronics, TCL та Hisense. На ринку OLED-телевізорів домінують LG, Samsung і Sony. Портал Elec зазначає, що постачання телевізорів Samsung Electronics відіграють вирішальну роль у формуванні майбутньої частки ринку. Також важливий внесок може зробити і китайська компанія TCL, яка останнім часом випускає велику кількість ТВ з технологією MiniLED.

Джерело: gizmochina

© 2012-2026 iLenta. Всі права захищені.
Повна версія

TV

Apple представила tvOS 27: що нового отримає Apple TV
Apple представила tvOS 27: що нового отримає Apple TV
09 червня 2026, 12:08 | Anton Petrov
Під час презентації WWDC 2026 компанія Apple приділила tvOS 27 зовсім небагато уваги, однак оновлення для Apple TV все ж було офіційно анонсовано.
Докладніше...
 
Apple TV+ обганяє Netflix у новому рейтингу стримінгів: що змінилося на ринку
Apple TV+ обганяє Netflix у новому рейтингу стримінгів: що змінилося на ринку
08 червня 2026, 19:08 | Bazelas

Світ стрімінгових сервісів знову переживає перерозподіл сил. Згідно з новим індексом якості платформ, який підготувала дослідницька компанія MoffettNathanson, Apple TV+ зумів випередити Netflix і зайняти третє місце у глобальному рейтингу стримінг-екосистем.

Докладніше...
 
Samsung зміцнила лідерство на ринку телевізорів: продаж OLED-моделей стрімко зростає
Samsung зміцнила лідерство на ринку телевізорів: продаж OLED-моделей стрімко зростає
08 червня 2026, 14:07 | Anton Petrov
Компанія Samsung зберегла статус найбільшого виробника телевізорів у світі за підсумками першого кварталу 2026 року. За даними аналітиків, частка бренду на глобальному ринку досягла 31,3%, що на 1,3 відсоткового пункта більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Докладніше...
 
Sony представила преміальну аудіосистему BRAVIA Theatre Trio з віртуальним об’ємним звуком
Sony представила преміальну аудіосистему BRAVIA Theatre Trio з віртуальним об’ємним звуком
29 травня 2026, 15:08 | Bazelas
Sony анонсувала нову домашню аудіосистему BRAVIA Theatre Trio, зробивши ставку на створення кінематографічного звучання без потреби встановлювати по кімнаті велику кількість дротових колонок.
Докладніше...
 
LG може розглянути продаж ТВ-бізнесу: обговорення з Hisense спричинили хвилю чуток
LG може розглянути продаж ТВ-бізнесу: обговорення з Hisense спричинили хвилю чуток
28 травня 2026, 23:07 | Bazelas
LG Electronics може готувати серйозні зміни у своєму телевізійному бізнесі на тлі посилення конкуренції на глобальному ринку. За даними південнокорейських ЗМІ, компанія нещодавно обговорювала з Hisense можливі сценарії реструктуризації, включно з потенційним продажем підрозділу, що відповідає за телевізори.
Докладніше...
 
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повна версія
 
© 2012-2026 iLenta. All rights reserved.