O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

3 вагомі причини побувати на екскурсії у Чорнобилі

8 февраля 2022, 16:19 |

Універсальної відповіді на запитання, чому варто завітати до Чорнобильської зони відчуження, не існує. Кожен турист відкриває у цьому місці щось своє.

Хтось прагне побачити епіцентр наймасштабнішої техногенної трагедії в історії людства, хтось бажає побувати в місті, яке залишили буквально за добу. Є чимало тих, хто бажає віддати данину пам'яті подвигу ліквідаторів, будучи під враженням відвідування шкільного музею Чорнобиля. А зустрічаються і ті, хто після перегляду знаменитого серіалу від HBO вирішив, що йому потрібна екскурсія в Прип’ять. Так чи інакше, побувати у Чорнобилі справді варто. Це наочний посібник, який демонструє ціну людської помилки в гонитві за дешевим атомом.

екскурсія в Чорнобиль

Тур, який вас змінить

Якщо згадані вище причини не стали вагомим аргументом замовити екскурсію в Прип'ять, пропонуємо три аспекти, чому це рішення варто переглянути:

  • Розвіяти ілюзію панування над природою. І хоча Прип'ять має статус міста-привида, сьогодні його правильніше називати містом у джунглях. Прогулянка ще порівняно недавно зразково показовим населеним пунктом дасть зрозуміти, що у битві між людиною та природою остання здобула беззаперечну перемогу.
  • Позбутися страху. Давно розвіяний міф, що перебування у Чорнобильській зоні відчуження обіцяє зараження радіацією. Давно доведено, що денна екскурсія Чорнобилем прирівнюється до двогодинного перельоту в пасажирському авіалайнері.
  • Можливість скористатись «машиною часу». У Прип'яті й досі присутній дух СРСР. При цьому місто зберегло особливу атмосферу, що важко описується словами. Відчуття трагедії присутнє навіть у повітрі. Адже жителі п'яти мікрорайонів залишали своє житло з упевненістю, що вже за кілька днів повернуться назад. Але цьому не судилося збутися.

Слід підкреслити, що незважаючи на допустимий радіаційний фон, не всі місця в зоні відчуження безпечні. Щоб не потрапити у біду, рекомендуємо подорожувати Чорнобилем у супроводі кваліфікованого гіда.

Чому варто замовити тур у Trips to Chernobyl

Якщо в планах замовити екскурсію в Прип'ять, то в якості офіційного агентства рекомендуємо сайт Trips to Chernobyl. Тут ви знайдете кілька форматів екскурсій (від 8 годин до 4 днів), індивідуальні та групові тури, екстрім-подорожі, аерополіт над Чорнобилем та багато іншого. До кожного клієнта сервіс забезпечує індивідуальний підхід. Тут також можна придбати тур до Чорнобиля як подарунок рідним або друзям.