O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

Курорт Моршин – найвідоміший бальнеологічний курорт України

12 сентября 2022, 19:08 |

Хто не чув про курорт Моршин? Звичайно, всі, і не лише в Україні, а й далеко за межами нашої країни.

моршин курорт

За понад 140 років функціонування бальнеологічного курорту тут побували мільйони туристів із ближніх та далеких країн зарубіжжя. Адже Моршин за своєю значущістю прирівнюється до відомих курортів міжнародного значення, як Єсентуки та Карлові Вари.

А почалося все з 1878 року, коли офіційно було оголошено перший лікувальний сезон. Спочатку тут лікували грудні захворювання, а потім повністю вивчивши склад мінеральних вод і знайшовши лікувальні грязі, список хвороб значно розширився. Тому щороку на курорт Моршин приїжджали тисячі туристів, сюди було прокладено залізницю.

Особливої ​​популярності Моршин набув, коли було збудовано бювет на 6 тисяч місць. Тоді Моршин став курортом всесоюзного значення, а кількість туристів за рік перевищила 50 тисяч. Сьогодні саме Моршин по праву вважається найвідомішим бальнеологічним курортом України, а бажаючих оздоровитись та відпочити у цьому чудовому місці завжди вистачає.

моршин курорт

Особливості розташування

Невеликий курорт Моршин знаходиться на схилі Карпатських гір серед полонини. Тут м'який клімат та багата природа. Все містечко потопає у зелені. Тут дбають про кожен кущик і додатково висаджують рідкісні рослини.

Дуже зручно, що санаторії Моршина розташовані в лісопарковій зоні окремо від міста. Так гості відпочивають від міської суєти та зайвого шуму, сповна насолоджуються тишею та місцевими краєвидами.

До Львова лише 82 км, Івано-Франківська – 100, а до відомого всім Трускавця – 50.

Як дістатися

Доїхати до санаторіїв Моршина можна:

  • на автомобілі – поряд проходить нова траса Київ-Чоп, а через сам курорт проходить траса Стрий-Мамалига;
  • поїздом/електричкою – розташована залізнична станція;
  • автобусом – у Моршині є автовокзал, також тут зупиняються транзитні автобуси

курорт моршин

 Курорт Моршин: інфраструктура

Купити путівку до Моршина – значить, забезпечити собі ефективне лікування та спокійний відпочинок. Для цього ви можете забронювати путівку на курорт:

  • У стандартний санаторій для бюджетного розміщення. До таких відносяться всі санаторії об'єднання Моршинкурорт: Лаванда, Дністер, Перлина Прикарпаття, Черемош.
  • У санаторії з комфортнішими умовами проживання. До них відносяться: "Моршинський", "Богдан", "Київ плюс".
  • У комфортабельний пансіонат із басейном – «Одеса».
  • У сучасний курортний комплекс ВІП-рівня зі СПА та безліччю розваг – «Святий Шарбель».

В центрі курорту нудьгувати не доведеться, адже крім прекрасних ландшафтів, тут є 2 музеї, 4 церкви, костел, торговий центр, безліч магазинів, кафе, ресторанів. Бажаючі можуть вирушити на різні екскурсії, які можна замовити як у міському екскурсійному бюро, так і в санаторіях.

Купити путівку на курорт Моршин найпростіше тут - на офіційному сайті Євсей-Гермес. Тут вам розкажуть усі тонкощі відпочинку та лікування, допоможуть порадою та порадують цінами.