O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

Чи варто купувати iPhone 13 Pro?

9 ноября 2022, 18:37 |

Чи варто вкладати власні кошти в такий смартфон, як iPhone 13 Pro https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-13-pro-b-u/?

Питання доволі поширене й неможливо на нього відповісти однозначно. Цей телефон розробила відома на весь світ компанія Apple, яка вже встигла сформувати гарну репутацію. Кожен, хто чує про цього розробника, навіть якщо не тестував техніку, впевнений в тому, що вона створює максимально якісні телефони, які довго експлуатуються та залишаються актуальними. Гаджет iPhone 13 Pro має доволі витривалий акумулятор, відомо, що він ідеально підходить тим людям, які бажають створювати якісні відео, фото, користуватися одним з найшвидших у світі процесорів. В цього телефону немає недоліків, тому точно варто подумати про те, щоб придбати цю модель.

Про екран iPhone 13 Pro

Розмір екрану iPhone 13 Pro – 6.1 дюймів. Це універсальний сучасний показник, який найчастіше зустрічається в останніх гаджетах. Багато хто вважає, що це оптимальний розмір, оскільки таким телефоном доволі зручно користуватися, плюс він ідеально підходить для перегляду серіалів, фільмів.

Застосував виробник, як відомо, екран Super Retina XDR. Професіонали стверджують, що він надвисоку щільність пікселів. Підтримує цей гаджет таку роздільну здатність, як 1170 x 2532. Саме тому будь-які відео, фото, текст виглядають максимально чітко. Якщо казати безпосередньо про автоматичну яскравість, то вона не перевищує 1000 ніт, але якщо мова йде саме про контент HDR, то показник може дійти до 1200 ніт. Розробники стверджують, що це майже на 30% більше, аніж було запропоновано в попередньому поколінні смартфонів.

Точність передачі кольорів максимально вражає. Гаджет в цьому на висоті. Все це можливо завдяки тому, що телефон використовує навколишнє світло, інтелектуальний функціонал  True Tone, колірну температуру дисплея, а ще таку технологію, як Wide Color. Вона необхідна саме для роботи з яскравими відтінками.

До речі, в цій моделі фронтальна камера приблизно на 20% менша, аніж в минулій. Це велика перевага, оскільки багато хто скаржився на те, що модуль занадто великий й це принципово не дуже зручно під час використання.

Виробник виготовив екран з Apple’s Ceramic Shield. Таке скло вважається одним з найбільш високоякісних взагалі в світі. Воно ідеально захистить дисплей від потенційних подряпин, а ще сколів та інших візуальних дефектів. Компанія вирішила використовувати саме цю технологію для того, щоб мінімізувати негативні наслідки від падіння. Захист телефон отримав не тільки спереду, а ще й ззаду.

Про камеру iPhone 13 Pro

У моделі iPhone 13 Pro є три камери. Блок візуально повністю зливається з матовою задньою панеллю. Завдяки цьому створюється доволі стильний та монолітний ефект, який просто не може не привертати уваги збоку потенційних користувачів саме цього гаджета. Всі модулі мають камеру на 12 Мп, плюс вони додатково йдуть з покращеною стабілізацією світла.