O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

Як правильно налаштувати новий Айфон? Розглядаємо на прикладі iPhone 13

22 декабря 2022, 20:08 |

Кожен фанат яблучної техніки волів би мати в своїй колекції потужний та зручний Айфон 13. Проте після купівлі нового гаджету в фірмовому магазині Appleroom ваш пристрій потрібно буде налаштувати. Як саме це зробити для нового Айфон ми й поговоримо в цій статті. 

Секрети налаштування Айфон - рекомендації спеціалістів

Здебільшого ця інформація буде корисною для тих, хто тільки перейшов з Android на IOS. А якщо ви вже досвідчений користувач техніки Apple, то можете підкреслити для себе декілька цікавих ідей.

Перше що потрібно зробити це перенести інформацію зі старого Айфону на новий. Така маніпуляція проводиться в пункті "швидкий початок". Вона відкривається після того як при першому включені телефону оберете регіон та мову.

Якщо телефон версії ios від одинадцяти та вище, то їх можна просто притиснути один до одного, щоб передати інформацію.

Також якщо цей пункт в налаштування було пропущено, то можна запустити це вручну через налаштування телефону. Також Вам буде потрібен пароль від колишнього телефону.

Що треба знати на початку користування смартфоном?

Після того, як перший раз буде увімкнений телефон, він буде налаштований таким чином, щоб користувач міг одразу ознайомитись з усіма функціями Айфону. Це корисно для нового користувача, але згодом починає приносити більше незручностей. Тому потрібно буде вимкнути багато конфігурацій в налаштуваннях.

Пояснимо, які саме функції варто вимкнути:

  • “підняття для активації” - кожен раз як будете брати в руку телефон, він одразу буде вмикатись. Тобто коли захочете покласти його в кишеню чи сумку чи доторкнешся в кишені. Й буде вмикатись екран іноді навіть коли просто тримаєш в руці. 
  • “натискання клавіш” - коли друкування повідомлень супроводжується характерним звуком. Можливо вам це подобається. Якщо ні, то шукайте в рубриці “звуки та тактильні сигнали”. 

А от залишити обов’язково треба FaceID - дуже зручна функція, оскільки регулярно вводити пароль може швидко набриднути.

Як правильно заряджати Айфон?

Багато є міфів про те, як треба правильно заряджати телефон. Хтось каже, що не можна доводити батарею до нуля. Інші вважають, що навпаки треба заряджати від нуля до ста. Це потрібно в ті часи, коли телефони мали пам’ять ємності. 

А насправді все набагато простіше: заряджайте коли вам треба. всі ці правила не вплинуть на те, скільки часу проживе батарея. Для неї важливо лише кількість циклів батареї.

Щоб батарея дійсно прожила довше, краще вибрати оригінальну зарядку. Або це має бути пристрій Made for iPhone. Такі зарядки не будуть шкодити пристрою.