O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

Candy Crush від Mascot Gaming: чим цікава гра

12 июля 2022, 13:44 |

Перший місяць весни приносить радісну новину – новий Слот місяця! Цього місяця щасливим переможцем став The Candy Crush від Mascot Gaming.

Випущений у лютому 2022 року, цей відеослот обіцяє смачні виграші та багато іншого. Погляньмо, чому він завоював цей титул!

Апетитна тема

Слідкуйте за рівнем цукру в крові, тому що як тільки ви відкриєте цей слот, вас зустрінуть апетитні смаколики. Пряники, пончики, цукерки... Чого ще можна бажати? Символи настільки реалістичні, що вам захочеться простягнути руку через екран та схопити їх! До того ж, не забувайте, що ви можете грати ігрові автомати безплатно без реєстрації.

Candy Crush Mascot Gaming

Щодо цифр, то вони теж вражають. Перш за все це незвичайна установка - у вас є 6 барабанів, 5 рядів і не менше 15 625 ліній виплат. RTP становить 95,2%, а волатильність на середньому рівні. Це ідеальний слот для гри, якщо ви просто хочете розслабитися та відпочити після важкого робочого дня.

Задовольнити свій солодкий зуб

І якщо ви думали, що це все, що може запропонувати цей слот, ще раз подумайте! У Candy Crush є кілька смачних функцій, які напевно задовольнять вашу потяг до солодкого та виграшів. Давайте перевіримо їх:

  1. Випадкова функція. Ця гра - перша в колекції Mascot Gaming із цією дивовижною функцією. Під час основної гри є шанс активувати функцію Random Feature, а під час безкоштовних обертань вона працює ще краще! Після активації функції на барабанах з'являються дикі, бонусні або скаттер-символи, які допоможуть скласти більше виграшних комбінацій.
  2. Дикий символ. Золота корона – дикий символ цієї гри, готовий замінити будь-який інший символ на барабанах та принести вам кілька гарних виграшів.
  3. Безкоштовні обертання. Для запуску безкоштовних обертань вам знадобиться 5 або більше розкидних символів. Кожен символ розкиду у виграшній комбінації подарує вам 2 безкоштовні спини. Таким чином, якщо випадуть усі п'ять символів, ви отримаєте 10 безкоштовних обертів.
  4. Функція "Монета". У цьому слоті також є бонусний раунд. Він називається Coin Feature та запускається 5 або більше бонусними символами. Кожен символ запропонує вам випадковий приз у вигляді монети.
  5. Функція Rockfall. Функція Rockfall дозволяє виграшним символам вибухати, звільняючи місце для нових. Ця функція закінчиться, як тільки не буде виграшних комбінацій.

Наші заключні думки

Candy Crush Mascot Gaming

Чи готові ви піддатися цій солодкій спокусі? Ми дуже на це сподіваємось! Candy Crush - це дивовижний слот, із чудовою графікою та ще кращими функціями. Середній рівень волатильності робить його ідеальним для любителів азартних ігор. То чого ж ви чекаєте? Запускайте його та отримуйте солодкі, солодкі виграші!