O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

Які завдання вирішує система ERP?

26 апреля 2024, 15:55 |

Якщо ви вже задались цим питанням і тим паче — якщо ви читаєте цей матеріал, то в нас є гарні новини: ви вже зробили перший крок на шляху до безповоротного покращення стану вашого бізнесу.

Де та яку erp систему купити, які проблеми та завдання вона вирішує і найголовніше — чи потрібна вона взагалі? Про всі ці питання та навіть трошки більше — розповімо у цьому матеріалі.

Що таке ERP?

Багато хто з читачів вже чув про таке поняття як ERP, але для більшої впевненості у розумінні подальшого матеріалу — ми все ж наведемо коротку інформацію, окресливши основні положення цього поняття. Отже, ERP (або Enterprise Resource Planning) — це тип систем, які охоплюють управління різними аспектами діяльності компанії. Вони містять в собі фінанси, логістику, управління запасами, виробництво, ресурси людських кадрів і багато інших операційних областей.

ERP дозволяють об’єднати всі ці процеси, надаючи компанії глибокий огляд її операцій. Одним словом — це такий багатофункціональний софт, у який можна під'єднати будь-яку необхідну вам функцію.

Це якщо коротко і про головне. У випадку, якщо вам замало цієї інформації та вам цікаво дізнатися більше про ERP-системи та про те, як вони влаштовані — рекомендуємо ознайомитись з цим матеріалом.

Авторами статті є експерти з автоматизації з двадцятирічним досвідом — команда ToDo. Хто як не вони точно знають про всі тонкощі й особливості цієї системи? Це наша щира порада, бо ми дійсно вважаємо їх професіоналами. Ну що ж, ходімо далі?

Які завдання вирішує ERP?

Відповідь на те саме питання, заради якого ви почали читати цей матеріал — всі. Так-так, всі завдання, що стосуються побудови правильних, ефективних й функціональних бізнес-процесів — вирішуються за допомогою впровадження ERP-системи. 

Що це таке, для чого потрібна й все так інше — ми описали вище, а зараз хочемо наголосити на тому, що важливо впровадити саме оптимальну ERP, яка не буде для вас тягарем як з фінансової, так і з багатьох інших точок зору.

Що ми маємо на увазі? ERP-систем багато: на різний колір, смак, бюджет та манір, проте що ж таке саме оптимальна? На нашу думку — оптимальною є та система, яка покриває всі необхідні вам бізнес-процеси за помірну ціну. Простіше кажучи — це має бути система, з кращим співвідношенням ціна/якість.

Ми вирішили звернутись до ToDo — фахівців у галузі автоматизації й оптимізації бізнес-процесів і запитати яку систему вони вважають оптимальною і можуть порадити широкому колу підприємців, щоб вона підходила під більшість галузей бізнесу і була “відверто ТОП за свої кошти”? Відповідь — ERP Odoo. 

Як нам пояснили експерти з команди — система на ринку вже досить давно (з 2005 року) і за цей час пережила багато видозмінень та вдосконалень і наразі являє собою повноцінний, конкурентоспроможний, багатофункціональний продукт, який продовжує вдосконалюватися і не стоїть на місці.

За такий довгий період свого існування Odoo встигла заробити гарну репутацію серед багатьох підприємств світу, про що свідчать такі видання як Forbes, за статистикою Software Advice Odoo отримала 4.2 бали з п’яти. Також додамо статистичні дані від G2 та Gartner.

Саме це й послугувало основними причинами рекомендацій саме цієї системи.

Також,  нижче додамо невеликий шорт-лист переваг Odoo, які точно не залишать вас байдужими до цієї ERP:

  1. Комплексність — єдина система для багатьох задач, яка дозволяє позбутися «зоопарку програм».
  2. Гнучкість — система з відкритим програмним кодом на Python, що дозволяє легко та швидко допрацювати її при необхідності.
  3. Розповсюдженість — за офіційною статистикою Odoo: система має понад 7 мільйонів користувачів та понад 1900 партнерів-інтеграторів у більш ніж 120 країнах світу.
  4. Модульність — ви можете впроваджувати тільки ті модулі, які плануєте використовувати, у довільному порядку.
  5. Багатофункціональність — система має значну кількість модулів, які дозволяють автоматизувати практично всі бізнес-процеси на підприємстві. Навіть чатинг і обговорення документів в одній системі.
  6. Доступність — декілька версій системи для різних бюджетів: Community (безкоштовна) та Enterprise (платна). Загалом вартість залежить від кількості користувачів та від функціональності системи.

І це далеко не все, що вам може запропонувати Odoo! В нас просто не вистачить місця тут все описати, тому якщо вас зацікавила система — можете дізнатись більше про неї ось тут. Цей матеріал також написаний фахівцями з ToDo, яким ми , як вже неодноразово казали - довіряємо.

Читайте тільки експертний контент, користуйтесь тільки якісним сервісом і за кваліфікованою допомогою — звертайтесь до ToDo. Купити ERP систему — це пів біди, адже її ще треба якось впровадити, еге ж? Команда ToDo знається на цьому питанні й готова допомогти вам, застосувавши свою 20-річну експертизу у пошуку оптимального рішення для вас.

Хутчіш записуйтесь на безкоштовну консультацію або демо-презентацію системи, де вам наочно покажуть: як даний софт може працювати на вашому підприємстві, з вашими бізнес-процесами. Не гайте часу — зробіть крок у бік автоматизації вже сьогодні!