O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

Який найкращий додаток для прослуховування подкастів?

11 августа 2023, 23:55 |

Якщо ви виконуєте роботу чи переглядаєте веб-сторінки, ви можете послухати один-два подкасти, для цього підійде айфон 8 бу ціна, якого приємно здивує, або користуватись Мас.

На ринку є багато програм для подкастів для айфонів, але коли справа доходить до прослуховування на Mac, ваші можливості набагато обмеженіші, особливо якщо ви хочете, щоб програма синхронізувала відтворення з вашим телефоном.

Нижче ми зібрали всі найпопулярніші програми подкастів Mac. У кожного з них є свої труднощі, тому обов’язково прочитайте про кожну з них, щоб знайти найкращу програму подкастів для Mac.

Подкасти Apple

Apple Podcasts використовують більшість власників Mac, але не всім це подобається. Це особливо вірно, якщо ви також слухаєте подкасти на пристрої Android, оскільки ви не можете синхронізувати Apple Podcasts з Android або Windows.

Доступність програми

Apple випустила цю програму для подкастів, коли вона розділила iTunes, де раніше були доступні подкасти, з випуском macOS Catalina. Тепер Apple Podcasts доступні як стандарт на кожному Mac.

Apple Podcasts доступні абсолютно безкоштовно, але найбільшим недоліком є ​​те, що вони доступні лише на пристроях Apple.

Організація програми

Знайдіть нові подкасти в розділі «Відкрити» або «Огляд» або перейдіть на сторінку «Далі», щоб переглянути пропозиції зі своєї бібліотеки. Ви можете переглядати свою бібліотеку за шоу, епізодом або завантаженим, що полегшує пошук того, що ви шукаєте.

Apple Podcasts також дозволяє створювати списки відтворення подкастів для створення власних станцій.

Додайте окремі епізоди до своєї бібліотеки за допомогою кнопки «Додати» або підпишіться на шоу, щоб отримати все й одразу.Потім ви можете змінити порядок відтворення та вибрати, які епізоди завантажити.

Pocket Casts 

Pocket Casts пропонує простий дизайн і вражаючі інструменти відтворення. Кожен основний подкаст доступний у Pocket Casts, а відтворення легко синхронізується на багатьох пристроях.  Як багатоплатформна програма Pocket Casts доступна на macOS, iOS, Android, Windows і як веб-плеєр у будь-якому браузері. Хоча ви можете слухати Pocket Casts на 8 айфоні безкоштовно, вам потрібно зареєструватися в Pocket Casts Plus, щоб отримати доступ до настільної програми Mac. Ця преміум-підписка також дозволяє керувати відтворенням з Apple Watch і вибирати різні теми та піктограми додатків. Він навіть дозволяє завантажувати особисті аудіофайли для приватної трансляції. Якщо ви все ще не впевнені, Pocket Casts пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію.

Інструменти відтворення

Керуйте відтворенням у верхній частині екрана та додавайте епізоди до черги відтворення у верхньому правому куті. Змінити швидкість відтворення можна, але для цього потрібно використовувати рядок меню, що не особливо зручно.

Відтворення не ідеально синхронізується між різними пристроями Apple, але ви можете використовувати Handoff для кращих результатів.

Організація бібліотеки

Натисніть Подкасти, щоб переглянути всі шоу у вашій бібліотеці, а потім натисніть шоу, щоб переглянути кожен епізод. Сортуйте епізоди за датою, назвою або навіть довжиною та архівуйте епізоди, які ви вже прослухали, щоб приховати їх у своїй бібліотеці.

На жаль, ви не можете вибрати кілька епізодів для архівування одночасно, тому це може зайняти багато часу. Також немає можливості додавати окремі епізоди, якщо ви не хочете підписатися на ціле шоу. Клацніть вкладку «Відкрити», щоб знайти популярні подкасти для прослуховування або отримати рекомендації, коли закінчите епізод.

Інструменти відтворення

Елементи керування відтворенням у нижній частині вікна дозволяють переходити вперед або назад і регулювати швидкість відтворення. Ви навіть можете налаштувати час пропуску для кожного подкасту в налаштуваннях.

Клацніть чергу відтворення, щоб переглянути та керувати наступним, або клацніть маленьку стрілку, щоб відкрити міні-вікно відтворення та легко отримати доступ до цих елементів керування.

Overcast

Overcast — одна з найпопулярніших програм для подкастів iPhone, але, на жаль, вона не пропонує офіційної програми для Mac. Є кілька способів слухати Overcast на вашому Mac.

Доступність програми

Програма Overcast доступна лише для iPhone, iPad або Apple Watch. Однак якщо ви створите безкоштовний обліковий запис Overcast, ви зможете переглядати та транслювати свою бібліотеку подкастів із веб-плеєра Overcast.

Існує також неофіційна програма для Mac з відкритим вихідним кодом під назвою PodcastMenu (посилання на яку наведено нижче). Це додасть веб-програвач Overcast до панелі меню вашого Mac.

І веб-програвач, і програма з відкритим кодом пропонують однакові функції.

Організація бібліотеки

Користуватися Overcast на Mac не дуже добре. Ваша бібліотека поділена на подкасти та епізоди, кожен з яких відображається у вигляді довгого списку. Єдиний спосіб додати новий подкаст до вашої бібліотеки – виконати його пошук. Це лише декілька програм, які можна використовувати для прослуховування подкастів на Мас. Вибирайте ту, що підходить під ваші потреби та насолоджуйтесь.