O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

Навчання у Польщі: вартість, мовні курси, переваги

13 сентября 2022, 17:24 |

Польща відома у всьому світі давніми освітніми традиціями та високою якістю навчання європейського зразка. Диплом котирується далеко за межами ЄС, що дозволить знайти гідне місце роботи та побудувати успішну кар'єру у міжнародній компанії.

Перед тим, як обрати навчання в Польщі up study, іноземним студентам слід пройти мовні курси польської або англійської мови. Після закінчення випускники отримують сертифікат, який підтверджує знання мови на рівні В1.

У чому переваги освіти у Польщі для українців?

Українські студенти віддають перевагу польським ВНЗ з низки причин. До основних переваг можна віднести наступне:

  • подібність мов;
  • територіальна близькість;
  • комфортні умови для проживання;
  • можливість поєднання навчання та роботи;
  • лояльне ставлення до всіх студентів;
  • близькість історичних та культурних традицій;
  • доступна ціна за рік порівняно з ВНЗ інших країн ЄС.

Випускники одержують європейський диплом, який цінується роботодавцями. Це чудова можливість побудувати успішну кар'єру та досягти успіхів. До популярних факультетів відносять економіку, комп’ютерні технології, логістику, фінанси, графіку та дизайн, філологію та ін.  

У польських університетах діє Болонська система, за якою навчання ділять на бакалавріат та магістратуру. Навчання відбувається польською або англійською мовою, причому польська освіта доступніша.

У Польщі є як державні, так і приватні вищі навчальні заклади за формою власності у Варшаві, Вроцлаві, Лодзі, Познані, Щецині та інших містах. Державні більше орієнтовані на поляків, оплата вища, ніж у приватних, а для вступу треба складати вступні іспити.

У приватний польський ВНЗ вступити простіше, оплата доступніша, а результати ЗНО не враховуються при вступі (треба лише успішно пройти співбесіду). Багато університетів пропонують безкоштовні мовні курси, що дозволяє заощадити та спростити процес вступу.

Вартість освіти та особливості мовних курсів

Вартість вищої освіти в Польщі доступніша порівняно з ВНЗ інших європейських країн. Для українців це додатковий бонус, бо у польських та українських навчальних закладах ціна приблизно однакова.

Після закінчення мовних курсів гарантується вступ до топ польських університетів. За посиланням https://up-study.ua/uk/course представлена ​​докладна інформація про особливості мовних курсів у Польщі.

Варто зазначити, що навчатися польською мовою дешевше, ніж англійською. Тому курси польської користуються попитом та допомагають вступити до ВНЗ Польщі. Для учасників Центру польської освіти передбачено вигідну пропозицію: безкоштовний курс на вступну кампанію 2023 року.

Інтенсивний курс триває 4 місяці (до 6 години на тиждень). Стати учасником курсу просто, для цього необхідно заповнити онлайн форму та чекати на початок занять. Вони проходять у зручний час, тому можна поєднувати їх із відвідуванням школи чи інших навчальних закладів.