O проекте Мобильная версия Реклама Статьи партнеров
MWC 2020 Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Microsoft AnTuTu
iLenta

Компанія 4В: Як почати продавати на маркетплейсах за кордоном

3 августа 2023, 15:16 |
Хочете розширити свій бізнес та здійснювати продажі за кордоном? Дізнайтесь, як почати продавати на маркетплейсах за кордоном з допомогою компанії 4В. Наша стаття розкриє ефективні підходи, поради та стратегії для успішного міжнародного експорту.

Компанія 4В є однією з провідних компаній, яка надає послуги підтримки експорту та допомагає українським бізнесам розширити свій зовнішньоекономічний потенціал. Якщо ви мрієте розширити свій бізнес за кордон, створення онлайн присутності на міжнародних маркетплейсах може стати кроком до досягнення міжнародного успіху.

Вибір маркетплейсу

 • Визначте свої цілі та цільову аудиторію: перед тим, як обирати маркетплейс для експорту, з'ясуйте, які товари ви хочете продавати, куди плануєте експортувати, та яку аудиторію хочете залучити.
 • Ознайомтесь з різними маркетплейсами за кордоном: проведіть дослідження, щоб з'ясувати, які маркетплейси популярні в цільових регіонах та наскільки вони відповідають вашим потребам.
 • Дослідіть правила та вимоги: кожен маркетплейс має свої правила та вимоги для продавців, ознайомтесь з ними, щоб впевнитись, що ви готові відповідати їм.
 • Порівняйте комісійні та інші витрати: порівняйте різні маркетплейси за комісіями, витратами на логістику та іншими факторами, щоб обрати найбільш вигідний варіант.

Підготовка до запуску

 • Зареєструйте компанію та обліковий запис на маркетплейсі: деякі маркетплейси можуть вимагати реєстрацію компанії або фізичної особи, перш ніж ви зможете почати продавати на їхній платформі.
 • Оптимізуйте логістику та виробничі процеси: переконайтесь, що ваші логістичні та виробничі процеси готові до обсягу експорту та виконання міжнародних замовлень.
 • Підготуйте привабливий каталог товарів та збережіть зрозумілі описи: ваші товари повинні бути представлені привабливо та зрозуміло для покупців з інших країн.
 • Розробіть маркетингову стратегію для міжнародної аудиторії: залучення клієнтів з інших країн вимагає адаптації вашої маркетингової стратегії та використання різних міжнародних маркетингових каналів.

Інтернаціоналізація сайту

 • Переклад контенту та адаптація до різних мовних аудиторій: Важливим кроком в міжнародній експансії є переклад контенту вашого сайту на мови країн, куди ви плануєте експортувати товари. Адаптування текстів до мовних особливостей та культурного контексту допоможе залучити більше клієнтів з різних країн.
 • Конверсія цін та валют: Національні валюти відрізняються, тому важливо забезпечити можливість перегляду цін на вашому сайті в місцевій валюті країн, де ви збираєтесь продаєте товари. Використання автоматичних конвертерів валют допоможе вашим клієнтам легко розуміти вартість товарів.
 • Використання локалізованих платіжних систем: Кожна країна має свої популярні способи платежів, і важливо включити ці платіжні системи на своєму сайті. Підтримка різних методів оплати, таких як кредитні картки, електронні гаманці та інші, сприятиме збільшенню конверсії та зручності для вашої міжнародної аудиторії.
 • Врахування культурних особливостей країн: Різні країни мають свої культурні особливості, звичаї та традиції. Важливо врахувати ці особливості при взаємодії з клієнтами, розробці маркетингових кампаній та створенні контенту. Розуміння культурних нюансів допоможе збудувати позитивний імідж та підвищить рівень довіри до вашого бренду.

Продажі та підтримка

 • Вивчення попиту на товари у різних країнах: Проведіть дослідження ринку, щоб з'ясувати, які товари є популярними в різних країнах та які потреби мають місцеві клієнти. Це допоможе зорієнтувати ваш асортимент та залучити більше клієнтів.
 • Продажі та комунікація з клієнтами: Встановіть ефективний процес продажів та спілкування з покупцями. Важлива якість обслуговування, оперативність відповідей та надання необхідної інформації збільшать задоволеність клієнтів та стимулюватимуть повторні покупки.
 • Клієнтська підтримка та розв'язання конфліктних ситуацій: Важливо надавати якісну та оперативну підтримку клієнтам, які звертаються з питаннями, скаргами або поверненням товару. Швидке та ефективне вирішення конфліктних ситуацій підвищить довіру до вашої компанії та збільшить лояльність клієнтів.
 • Використання аналітики для покращення результатів: Відстежуйте та аналізуйте продажі, поведінку клієнтів та ефективність маркетингових заходів. Збирання та аналіз даних допоможе виявити слабкі місця та вдосконалити ваші стратегії для досягнення кращих результатів продажів.

Висновок

Початок продажів на маркетплейсах за кордоном може бути викликом, але з правильною стратегією та підходом, ваш бізнес матиме шанс стати міжнародним успіхом. Компанія 4В https://4b.ua може допомогти вам у кожному етапі процесу, починаючи від вибору маркетплейсу до ефективного маркетингу та підтримки клієнтів. Не зволікайте, розширюйте свої горизонти та досягайте нових успіхів у світі міжнародного експорту!