Про проєкт Мобільна версія Статті партнерів Реклама Крипта E-bike
Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Realme Microsoft AnTuTu
iLenta

Microsoft знову підвищує ціни на Xbox — консолі подорожчали вже втретє за рік

27 червня 2026, 08:07 | Bazelas [189]
Microsoft знову переглядає цінову політику для лінійки Xbox. Компанія вже підвищувала вартість консолей у травні минулого року, а потім ще раз — у жовтні. Тепер відбулося третє підвищення за останній рік, яке зачепило одразу кілька моделей.
Microsoft знову підвищує ціни на Xbox — консолі подорожчали вже втретє за рік

На скільки подорожчали Xbox

Цього разу зростання цін виявилося суттєвим: моделі з накопичувачем 512 ГБ подорожчали на 100 доларів, а версії з 1 ТБ — на 150 доларів. Водночас версія з 2 ТБ повністю знята з продажу.

Нові ціни виглядають так:

  • Xbox Series S (512 ГБ) — $499 замість $399
  • Xbox Series S (1 ТБ) — $599 замість $449
  • Xbox Series X Digital (1 ТБ) — $749 замість $599
  • Xbox Series X (1 ТБ) — $799 замість $649

Причини зростання та незручні питання

У Microsoft пояснюють подорожчання зростанням цін на пам’ять і накопичувачі. Ці компоненти справді подорожчали на ринку, однак це пов’язано зі збільшеним попитом з боку індустрії штучного інтелекту та дата-центрів.

Водночас критики зазначають, що сама Microsoft активно розвиває напрям ШІ та значною мірою бере участь у цьому зростанні попиту, що опосередковано впливає на вартість обладнання.

Ринок консолей під тиском

На тлі подорожчання Xbox залишається відносно конкурентоспроможним, хоча розрив з альтернативами скорочується. У компанії при цьому наголошують, що навіть після підвищення цін консолі залишаються дешевшими за деякі ПК-рішення, такі як Steam Machine, і все ще постачаються разом із контролером.

Джерело: gsmarena

Теги:
YouTube Telegram
Читайте також:
Коментарі

ОГЛЯДИ

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПРИСТРОЇ ТА АКСЕСУАРИ

ІНСТРУКЦІЇ, ПОРАДИ ТА СЕКРЕТИ

КРИПТОВАЛЮТИ

Ads
Ads
Ads