Про проєкт Мобільна версія Статті партнерів Реклама Крипта E-bike
Xiaomi Apple Samsung Google Huawei Oppo Vivo Realme Microsoft AnTuTu
iLenta

iPhone 17e вийде 19 лютого

09 лютого 2026, 20:07 | Roter [274]
Смартфон позбавиться прикрих недоліків попередника — в ньому, як мінімум, з'явиться MagSafe.
iPhone 17e вийде 19 лютого

Видання MacWelt повідомило, що нове покоління середньобюджетного iPhone з приставкою 17-е буде представлено 19 лютого.

За інформацією різних джерел, смартфон отримає MagSafe з потужністю зарядки 25 Вт, відсутність якого стала одним із ключових недоліків iPhone 16е.

Також повідомляється, що iPhone 17e оснастять модемом Apple C1X, таким самим, як в iPhone Air, і чипом для бездротового зв'язку Apple N1 з Wi-Fi 7 і Bluetooth 6. В якості чипсета буде встановлений А19 — такий же використовується, наприклад, в iPhone 17.

Щодо передньої панелі чутки розходяться — частина витоків свідчить, що класичний виріз у вигляді «чубчика» залишиться на місці, інші вважають, що Apple замінить його на функціональний виріз Dynamic Island.

Ціна, зважаючи на все, залишиться незмінною — 599 доларів.

Джерело: macwelt

Теги: Apple iPhone
YouTube Telegram
Коментарі

ОГЛЯДИ

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПРИСТРОЇ ТА АКСЕСУАРИ

ІНСТРУКЦІЇ, ПОРАДИ ТА СЕКРЕТИ

КРИПТОВАЛЮТИ

Ads
Ads
Ads